Hakkımızda

image image
Hakkımızda

Klima ve Soğutma Sektöründe 20 Yıl

Klima ve Soğutma sektörü alanında 20 yılı aşkın tecrübeler sonucuda 2014 yılında faaliyet hayatına başlayan  firmamız, hizmet verdiği her müşteride koşulsuz müşteri memnuniyetini başarmak için üstün gayret ve çaba göstermeyi ilke edinmiştir.
Endüstriyel tip Klima ve Soğutma sistemlerinin kullanıldığı işletmelere Proje, Taahhüt, Montaj ve 7/24 kesintisiz arıza servis, periyodik bakım gibi mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

Profesyonel yaklaşım ile oluşturduğumuz genç ve dinamik kadromuz ile, müşterilerimize verdiğimiz değer ve hedeflerimiz doğrultusunda sektörde öncü firma  olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Bu doğrultuda birçok sertifika ve belgeye sahip olan firmamız, kazandığı tecrübe, bilgi birikimi ve uzmanlık çerçevesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Alış veriş merkezleri, Hastaneler, İş merkezleri, Oteller, Fabrikalar başta olmak üzere klima ve soğutma sistemlerinin, projelendirilme, kurulum ve servis bakım onarım   hizmetlerine kadar uçtan uca hizmet vermekteyiz.
Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerimizi “izlenebilir, sonuçları ölçülebilir ve raporlanabilir” olarak sunmaktayız.

Etkili organizasyonumuz sayesinde sadece İstanbul merkezli olarak Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerimize de hizmetler sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Firmamız endüstriyel tesislerin ve konfor amaçlı yaşam alanlarının ihtiyacı olan klima ve soğutma sistemlerinin, projelendirilmesinden, kurulum ve servisine kadar uçtan uca top yekûn hizmet vermektedir.

  • Chiller soğutma grupları
  • Klima santralleri
  • Santrifüj Tip Chiller Soğutma Grupları
  • Nem alma ve nemlendirme cihazları
  • Isı pompaları
  • Soğutma kuleleri

Hizmette Çözüm
Ortağınız

Klima ve soğutma sistemlerinizin servis ihtiyaçlarını, sürdürülebilir Güven ve Memnuniyete dayalı olarak tam zamanında ve ekonomik olarak karşılayabileceğiniz “Hizmette Çözüm Ortağınız” Hizmette yeni yaklaşım.